Stworzenie przytulnego tarasu blisko domu nie jest dzisiaj wyzwaniem – bez trudu znaleźć można rozbudowane kolekcje meblowe oraz akcesoria na taras, które całkowicie zmienią odbiór otoczenia. Jakie rozwiązania warto rozważyć? Jak w sposób ciekawy zaaranżować przestrzeń?

Akcesoria na taras w stylu rustykalnym

Klimat rustykalny czy boho to chętnie wybierana opcja – taka przestrzeń jest przytulna, miła dla oka, pozwala na relaks w wyjątkowym otoczeniu. Wybierając sofy ogrodowe czy krzesła i stoliki, warto postawić na meble wykonane z rattanu – doskonale wpiszą się one w klimat rustykalny. Akcesoria na taras tego typu to przede wszystkim poduszki, pledy i koce, najlepiej tworzone z miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin. Kolorowe pledy pozwolą na urozmaicenie przestrzeni i nadanie jej oryginalnej kolorystyki, dodatkowo pozwolą na zachowanie komfortu termicznego podczas chłodniejszych wieczorów. Świetnym dodatkiem dla przestrzeni rustykalnych są tez lampiony wykonane z naturalnego rattanu – w ich wnętrzu znajduje się szklane naczynie, w którym umieszcza się świecę.

Akcesoria na taras nowoczesny!

Nowoczesne tarasy królują w Polsce od kilku lat – w ich aranżacji pomagają komplety technorattanowe, funkcjonalne parasole lub nowoczesne pergole. Akcesoria na taras w takim stylu to przede wszystkim praktyczne oświetlenie w formie lamp solarnych. Jest to niezwykle ekologiczne rozwiązanie, gdyż lampy solarne mogą być ładowane zarówno poprzez kabel USB, jak i energię słoneczną. Lampy takie pozwalają na aktywne wspieranie środowiska! Na nowoczesnych tarasach sprawdzą się również promienniki gazowe – to funkcjonalne akcesoria na taras, które pozwolą korzystać z uroków lata również w czasie chłodniejszych wieczorów. Promienniki są łatwe w obsłudze, a ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne.

Comments are closed.

Pin It