Jak zaprojektować miejsce wypoczynkowe, wykorzystując nowoczesne mebel ogrodowe i dodatki? Okazuje się, że to nic trudnego. W kompletach technorattanowych znajdziemy szeroki wybór elementów, z których bez trudu wybierzemy te, dopasowane do naszych potrzeb. Jednym z nich jest narożnik na taras, który może być zarówno samodzielnym meble, jak i elementem większego zestawu na tarasie czy w ogrodzie. 

Narożnik na taras z technorattanu

Nowoczesny narożnik na taras to mebel uniwersalny: pozwoli on nam wygodnie odpoczywać we dwoje, usadowić na nim większą ilość gości czy też zdrzemnąć się podczas upalnego popołudnia. Meble technorattanowe sprawdzą się w wielu aranżacjach, przez co możemy dowolnie urządzać naszą strefę wypoczynkową. Meble tarasowe tego typu są niezwykle trwałe – jest to zasługą zastosowania wysokiej jakości materiałów i tworzyw. Narożnik na taras stanie się idealnym kompanem letniego odpoczynku. 

Jak skonstruowany jest narożnik na taras? Stelaż tego rodzaju mebli wykonany jest z lekkiego, zabezpieczonego przed rdzą aluminium. Zastosowanie tego tworzywa pozwoliło na znaczne zmniejszenie wagi mebla, co z kolei przekłada się na jego prostsze podnoszenie czy przenoszenie. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa: to tworzywo syntetyczne, wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne i działanie wilgoci. Nieporowata struktura plecionki sprawia, że nie chłonie ona wilgoci, brudu. Technorattan nie jest również podatny na działanie promieniowania UV, przez co jego kolor się nie zmienia. 

Narożnik na taras w cieniu parasola

Wybierając narożnik na taras nie zapominajmy o tym, jak ważna w czasie odpoczynku jest ochrona przed słońcem. Szukając idealnego rozwiązania postawmy na sprawdzony parasol ogrodowy nowej generacji. Parasole takie posiadają obszerne czasze, które skutecznie ochronią nas przed promieniami słonecznymi czy silniejszymi podmuchami wiatru. 

Comments are closed.

Pin It https://aappulications.org/sport-to-zdrowie-czyli-jak-snowboard-wplywa-na-organizm-czlowieka/ https://millerliteargentina.com/jak-sie-przygotowac-do-brazowej-odznaki/ https://aahasc.org/niezbedne-akcesoria-do-jazdy-konnej/