Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i medyczne to jedno z najlepszych remediów na wiotczejącą i starzejącą się skórę – przekonują lekarze i dermatolodzy. Lasery medyczne i kosmetyczne pozwolą nam nie tylko na odmłodzenie skóry, ale również na zmniejszenie widocznych blizn czy usunięcie przebarwień. Jak działają lasery i czy warto skorzystać z zabiegów z ich udziałem?

Lasery medyczne i kosmetyczne – czy są bezpieczne?

Szerokie zastosowanie laserów w medycynie widzimy już od wielu lat – jeszcze do niedawna kojarzone były one wyłącznie z operacjami laserowymi, dzisiaj wiemy, że możemy wykorzystać je również z chirurgii, operacjach ginekologicznych czy urologicznych. Lasery medyczne i kosmetyczne są chętnie stosowane w przypadku chęci odmłodzenia skóry twarzy i szyi – dzięki precyzyjnemu działaniu laser poprawia jędrność skóry, jej elastyczność i naprężenie, sprawia, że staje się ona świeższa i piękniejsza. 

Jak działają lasery medyczne i kosmetyczne SHAR-POL? Poprzez emisję wiązki światła możliwe jest penetrowanie skóry w precyzyjnie wyznaczonych obszarach. Światło podgrzewa wodę w komórkach, doprowadzając do jej wyparowania i uszkodzenia struktury komórki. To początkuje silne procesy regeneracyjne organizmu i odbudowywanie tkanek. Zabiegi laserowe polecane są przede wszystkim osobom borykającym się z bliznami potrądzikowymi, bliznami powstałymi w wyniku chorób czy wypadków, ale również osób cierpiących na przebarwienia skóry. 

Kwalifikacja do zabiegu laserowego

Zanim dojdzie do zabiegu z użyciem lasera konieczne będzie wypełnienie przez nas ankiety medycznej. Ankieta służy do wyeliminowania potencjalnych przeciwwskazań. Po pozytywnej opinii specjalisty nasza skóra zostanie znieczulona miejscowo kremem. Sam zabieg może trwać od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. 

Comments are closed.

Pin It https://hanza.edu.pl/kask-do-jazdy-konnej-kontra-toczek/ https://dajplus.pl/bezpieczna-jazda-konna-o-czym-nalezy-pamietac/ http://marriagematterstokids.org/pierszy-oboz-kiedy-wyslac-dziecko/