Czy aranżacja małej przestrzeni jest ciężka? Nie. Jeżeli ktoś podchodzi do wszystkiego z otwartą głową, to może się przekonać, że kuchnia w bloku z wielkiej płyty może wyglądać niezwykle oryginalnie, ciesząc wszystkich domowników.

O czym należy pamiętać?

Niezależnie od tego, czy będzie to kuchnia w bloku z wielkiej płyty, czy też pomieszczenie w domu jednorodzinnym – podczas urządzania należy pamiętać o kilku prostych zasadach. Dzięki temu całość nie zostanie zagracona, co też może niekorzystnie wpływać na nasz komfort podczas pobytu w pomieszczeniu kuchennym. Kuchnia – niezależnie od swoich rozmiarów – powinna zostać podzielona na trzy strefy. Tak, może i te strefy w małej kuchni nie będą tak duże, jak to jest w przypadku dużego pomieszczenia, ale wszystko da się zrobić. Zasada trójkąta roboczego sprawdza się dosłownie wszędzie. Zostało to już przetestowane przez naprawdę sporą ilość osób.

Kuchnia w bloku z wielkiej płyty z dobrymi meblami

Na tak małym metrażu sprawdzą się komplety meblowe. Lepiej zrezygnować z pojedynczego kupowania mebli. Chociażby dlatego, że zajmie to dużo czasu i nigdy nie uda się dopasować wszystkiego tak, aby idealnie zagospodarować całą przestrzeń. Lepsze w tym wypadku okazać się mogą np. meble modułowe, które można ustawiać w dowolnej konfiguracji. Tym bardziej, że są to zestawy oferowane w różnej stylistyce, a także kolorystyce. Bez problemu uda się znaleźć coś takiego, co będzie świetnie współgrało z trendami aranżacyjnymi, obowiązującymi w domach. 

Comments are closed.

Pin It denebro.pl 7group.com sittotheleft.org