Zastanawiając się w jaki sposób stworzyć klimatyczną przestrzeń wypoczynkową na tarasie warto sięgnąć po propozycje topowych producentów mebli outdoorowych i dodatków. Lampiony tarasowe to dzisiaj jedne z chętniej kupowanych produktów, które zaskoczą nas elegancją, ale i funkcjonalnością. Wybierz lampiony tarasowe zamiast klasycznych lamp solarnych i ciesz się wyjątkowym klimatem w przestrzeni wypoczynkowej. 

Jak zbudowane są lampiony tarasowe?

Najbardziej pożądane lampiony tarasowe to produkty wykonywane z naturalnego rattanu. Piękne lampiony z rattanu przyciągają wzrok, sprawiają, że przestrzeń staje się znacznie ciekawsza i bardziej estetyczna. Lampiony posiadają w środku specjalną, szklaną osłonkę, wewnątrz której umieszczana jest świeczka. Tak zabezpieczona świeca może rozświetlać nasz taras wieczorami i tworzyć wyjątkowy klimat tego miejsca. Lampiony tarasowe to ciekawy dodatek, który możemy stosować podczas romantycznych wieczorów we dwoje, ale też w czasie imprez w ogrodzie – lampiony pozwolą na wytyczenie ścieżek do furtki czy do domu, pozwolą na bezpieczniejsze poruszanie się. 

Lampiony tarasowe i meble – jak zaprojektować wyjątkowy taras?

Jak stworzyć taras, który stanie się przedłużeniem naszego salonu w trakcie lata? Podstawą na tarasie zawsze będą meble ogrodowe – powinny one tworzyć punkt centralny, gdzie będą zbierać się domownicy. Szeroka oferta mebli ogrodowych sprawia, że wybranie konkretnego modelu może być trudne! Jednymi z najchętniej kupowanych są dzisiaj meble technorattanowe – odznaczają się one wysoką odpornością na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie kurzu. Ich stelaże wykonane są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. W kolekcjach mebli technorattanowych znajdziemy wszystko co niezbędne do zaaranżowania wygodnego tarasu – fotele, sofy narożne, leżanki ogrodowe, fotele wiszące.

Comments are closed.

Pin It