Meble wykonane na indywidualne zamówienie (w szczególności szafy) mogą kosztować od dwóch do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Rozstaw cen ogromny, ale konieczny, ponieważ zamówienia klientów są różnorodne. Po części koszt zależny jest od tego, jaką wartość będzie posiadać szafa na wymiar Bielsko Biała.

Zabudowa do samego sufitu

Z reguły szafa na wymiar Bielsko Biała zajmuje sporą powierzchnię – co akurat jest na plus. Począwszy od samej podłogi aż po sufit, dzięki czemu można stworzyć ogromną przestrzeń do przechowywania swoich ubrań, dodatków, itd. Aczkolwiek, niekiedy możliwe jest wykonanie szaf, które nie będą tak wysokie. W końcu, nie zawsze tak ogromny mebel jest potrzebny. Chociaż, bardziej zajmująca powinna być sama głębokość szafy. Nie może ona być zbyt duża, ponieważ będzie się miało problem z wyjmowaniem rzeczy. Nie może być zbyt mała, ponieważ nic nie będzie można schować do środka. Taka zalecana głębokość to ok. 60 cm.

Funkcjonalna szafa na wymiar Bielsko Biała

Co kryje się pod pojęciem “funkcjonalna”? Nie tylko odpowiednia głębokość, ale również zawartość. Jaka powinna ona być? Na pewno przydadzą się półki, gdzie będzie można ułożyć garderobę, ale również drążki do wieszania odzieży. Przynajmniej jedna część, powinna posiadać takie drążki, aby za każdym razem nie musieć myśleć o prasowaniu garderoby. Często wykorzystywane są szuflady na bieliznę, czy też na inne dodatki. Dobrym pomysłem są również specjalne uchwyty, które są pomocne, jeżeli chodzi o przechowywanie butów. 

Comments are closed.

Pin It ncjapiekna.com.pl termedia.info.pl asc.org