Lato jest już coraz bliżej i jest szansa na słoneczny urlop, można więc pomyśleć o zakupie nowego, modnego bikini. Stroje kąpielowe dwuczęściowe w modnych fasonach i kolorach powinny zainteresować wszystkie panie.

Co nowego na ten sezon?

W tym roku dominują wzory zwierzęce. Bikini w tygrysie pasy lub panterkę to jeden z najmodniejszych wzorów. Zwierzęce printy pasują do wszystkich odcieni karnacji.

Kolejny hit to stroje kąpielowe w stylu retro, które składają się z biustonosza ozdobionego falbankami i majtek z wysokim stanem. Jest to styl nawiązujący do pin up girl.

Kolejna propozycja to bikini w kolorze cielistym i terrakoty. Są to barwy neutralne, które pięknie podkreślają opaleniznę.

Modne fasony bikini

Wśród strojów kąpielowych dwuczęściowych można znaleźć wiele ciekawych, oryginalnych fasonów. Wybierając odpowiedni fason bikini, należy zwrócić uwagę na typ swojej sylwetki. Kostium dwuczęściowy powinien być tak dopasowany, aby zatuszować mankamenty sylwetki i uwypuklić jej atuty.

Kobiety o sylwetce klepsydry nie powinny mieć problemu z wyborem odpowiedniego dla siebie fasonu bikini, ponieważ ten typ sylwetki we wszystkim dobrze wygląda. Jeśli kobieta posiada figurę jabłka, to powinny ją zainteresować stroje kąpielowe dwuczęściowe w stylu retro. Figi z wysokim stanem zamaskują brzuch i podkreślą talię. Do tego można zawiązać w pasie pareo.

Sylwetki typu gruszka i trójkąt wymagają wyrównania proporcji. Gruszka powinna postawić na rozbudowany biustonosz i majtki, które optycznie zwężą dolne partie. Przy sylwetce w kształcie trójkąta jest sytuacja odwrotna. Biustonosz powinien być prosty, natomiast dół bardziej rozbudowany.

Modne dodatki do strojów kąpielowych dwuczęściowych

Posiadaczki modnego bikini powinny dopasować do niego odpowiednie akcesoria. Wybierając się na plażę należy zabrać ze sobą okulary przeciwsłoneczne, klapki i nakrycie głowy. Przyda się też pareo utrzymane w takim samym stylu jak bikini lub sukienka plażowa. Dzięki tym wszystkim rzeczom można skomponować oryginalną stylizację, dzięki której kobieta nie pozostanie niezauważona.

Tworząc plażowy look warto pobawić się kolorami. Stroje kąpielowe dwuczęściowe dla brunetki, która łatwo się opala, powinny być utrzymane w neonowych kolorach lub bieli. Z kolei panie o karnacji jasnej mogą się zdecydować na bikini w kontrastującymi kolorze zieleni lub czerwieni. Właścicielki karnacji bardzo jasnej, porcelanowej powinny postawić na kolory kontrastujące, takie jak granatowy, czarny albo ciemny zielony.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe-dwuczesciowe.

Comments are closed.

Pin It lerliteargentina.com -spu.org z.pl