Wypoczynek nie musi oznaczać wyjazdów daleko poza miasto – wypoczywać możemy blisko domu, dzięki odpowiednio aranżowanym tarasom, balkonom czy ogrodom. Nowoczesne meble ogrodowe, takie jak kokon huśtawka, pozwolą nam na zaprojektowanie ciekawej przestrzeni z której korzystać będą wszyscy domownicy. Kokon huśtawka odmieni przestrzeń i sprawi, że lato nie będzie mieć końca!

Kokon huśtawka – odpoczywaj wygodnie!

Dlaczego kokon huśtawka cieszy się tak dużym zainteresowaniem kupujących? Z pewnością mebel ten przyciąga wzrok – konstrukcja kokonu zawieszona jest w powietrzu, przez co możemy dosłownie oderwać się od ziemi i bujać w obłokach kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Kokon huśtawka jest meblem, który może występować solo, jak również być zestawiany z innymi meblami. Decydując się na kokon technorattanowy możemy dobrać do niego jeden z licznych elementów rozbudowanych kolekcji technorattanowych: sofę narożne, fotel, stolik kawowy.

Konstrukcja foteli tego typu opiera się na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Materiał ten jest odpowiednio zabezpieczony przed wilgocią i korozją, ale też odkształcaniem czy łamaniem. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, która jest materiałem syntetycznym i wysoce odpornym na ścieranie czy płowienie. Wewnątrz kokonu warto umieścić dodatkowe poduszki i pledy, które dodatkowo podniosą nasz komfort w czasie wypoczynku. Wnętrze kokonu skutecznie ochroni nas przed silnymi podmuchami wiatru.

Kokon huśtawka również w naszych domach

Czy wiesz, że na czas jesieni i zimy fotel huśtawka może być wniesiony do domu i służyć jako wygodny mebel również we wnętrzu? Dzięki wykorzystaniu kokonu huśtawki w naszych domach czy mieszkaniach możemy sprawić, że lato i letni wypoczynek nie będą miały końca!

Comments are closed.

Pin It